KONST / Litografier / Färglitografi 15903344
nr 1590 3344
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Båthus i skärgården. Signerad, numrerad 171/310. Färglitografi, bildmått: 24x42 cm, yttermått inklusive ram: 46x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 januari 2024
kl 19:15:19
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson